Sihirli Tekerler Ne Yapar?

Pandemi koşullarında güncellenmiş hedeflerimiz arasında paylaşımlarımızı çeşitlendirmek var. Teker dönerken bohçasını binbir çeşit sihirle doldurur da durdukça bunları yaşamın sihirlerini bulmak konusunda açık olanlarla paylaşmaz mı hiç. Sıkı durun, 2021 senesinde bolca sürprizimiz olacak.

Gelelim ezeli hedefimize:

Teker döner ve nerede bir sihirle karşılaşırsa, orada, araştırır, keşfeder, çalışır, yaratır, uyarlar ve keyifli bir konaklama ile birlikte, ihtiyacınıza yönelik kurgulanmış, sadece size özel ve özgün bir program içinde çocuk ve ebeveynler ile buluşur.

Doğanın sihirli bucaklarına çağırılacağınız buluşmamız için önceden, talep ve ihtiyaç doğrultusunda, bir konu belirlenir. Belirlenen konuda uzman öğretmen, doktor, terapist ve sanatçılarla birlikte, süprizlerle dolu bir program oluşturulur.

İhtiyaç ve özlem duyduğunuz, doğada gerçekleşmesini istediğiniz kamp içeriği için sihirlitekerler@gmail.com adresine mail atın. Pandemi koşul ve kurallarına uygun olarak ne yapabileceğimize bakalım. Sonra da birlikte karar verelim.

Kamplarımız minimum 6, en fazla 8 aile için, tamamıyla beklenti ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tasarlanır ve gerçekleşir.

Yeni bir yere gittiğiniz zaman nerede yenir içilir, hangi sahile hangi dağa, nire gidelim gibi belirsizliklerle yorulmamak adına programın çoğunu birlikte geçirebileceğimiz şekilde organize ediyoruz. Öğle yemeğini programa katmak bizim için önemli. Sağlıklı, doğal ve dengeli beslenme adına her türlü çaba içinde güvenli öğünler garanti ediyoruz. Bu bağlamda,

Sihirli Tekerler, “her şey içinde” programları ile bilinmezleri bilinene çevirirken sizleri keyif vaktinizi kısaltacak sıkıntılardan uzak tutmak niyetiyle hareket eder.

Meselelerinden bazıları;

  • Özellikle fazlasıyla ekrana baktığımız şu günlerde bir araya geldiğimizde, mümkünse, akıllı teknolojilerinizi odanızda bırakmanızı;
  • Ve elbette, maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına hepimiz adına uymanız, yanınızda bolca maske ve kolonya gibi anti-koronal tercihlerinizi getirmenizi;
  • Kamp yerine kendi aracınız ile gelmenizi, kamu araçları ile ulaşımı tercih etmemenizi rica ederiz.

Yavaşça, güven ve şifa ile!

Bir cevap yazın